4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nibe. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Nibe er to af de nyeste villaer kommet på markedet. Beliggende på Skovbakken 109 finder man en rummelig villa på 186 m², der tilbyder 6 værelser på en grund på 690 m². Prisen for denne ejendom er sat til 3.495.000 kr.
En anden attraktiv mulighed i Nibe er villaen på Anemonevej 2. Denne bolig byder på 145 m² fordelt på 5 værelser, perfekt placeret på en større grund på 984 m². Ejendommen er prissat til 2.395.000 kr.
Begge boliger repræsenterer fantastiske muligheder for dem, der ønsker at bo i Nibe med nem adgang til byens faciliteter og natur.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.